15 вересня 2022 року відбувся конкурсний відбір серед здобувачів вищої освіти на участь у програмі академічної мобільності в межах проєкту «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisezeiten sichern», який реалізує кафедра німецької мови за сприяння DAAD (Німецької служби академічних обмінів) у партнерстві з  Кельнським університетом, Інститутом німецької мови та літератури і Гіссенським університетом імені Юстуса Лібіха, Інститутом германістики.

Членами конкурсної комісії були: Antje ARNOLD, доктор наук Кельнського університету, координатор проєкту; Тетяна КАЛИНЮК, завідувач кафедри німецької мови, кандидат педагогічних наук, доцент; Ганна БРАТИЦЯ, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри німецької мови та Олександра ШАМАРІНА, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків.

За результатами конкурсного відбору участь у програмі академічної мобільності в Кельнському університеті (Німеччина) візьмуть студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)Соломія Білик, Олександра Горобець, Вікторія Предиткевич, Лариса Прядко, а також студентка спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)  Віта Коновальчук.

У Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха (Німеччина) навчатимуться представники спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька): Діана Жмурко, Ольга Осадчук, Вікторія Толмач та Денис Чубатюк; спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) – Катерина Місюк.

Щирі вітання переможцям конкурсного відбору!

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Ukraine digital: вітання переможцям