Кам’янець-Подільський національний університет імені Огієнка уже 104 рік поспіль підтверджує свій статус одного з найпотужніших осередків освіти й науки на Поділлі. 21 жовтня відбулося вже традиційне нагородження переможців рейтингу успішності.

За результатами рейтингу 2021-2022 н. р. на факультеті іноземної філології кращими студентами визначено:

Ганна Тимошенко (І місце)
Анастасія Конопельнюк (ІІ місце)
Єлизавета Нетеча (ІІІ місце).

Ганна Тимошенко зайняла також ІІІ місце у загальноуніверситетському рейтингу!

З вітальним словом виступив ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який визначив символізм свята та наголосив на тому, що саме молодь є творцями майбутнього нашої держави. Здобувачі освіти отримали цінні подарунки та грошові нагороди за високі показники в навчальній, науковій та громадській діяльності.

Щиро вітаємо найуспішніших студентів факультету іноземної філології, бажаємо наснаги і натхнення на нові звершення!

Нагородження переможців рейтингу успішності студентів за результатами 2021-2022 н. р.