Для здобувачів вищої освіти
Національна стипендіальна програма Словацької Республіки

Міністерство освіти і науки України інформує про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2022/2023 академічного року в межах Національної стипендіальної програми Словацької Республіки.

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців під час їхнього  навчання чи дослідницької роботи в словацьких закладах вищої освіти і дослідницьких центрах.

Серед учасників Національної стипендіальної програми Словацької Республіки є представники Університету Огієнка – Іван Боровець,  кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії, та Оксана Рудь, студентка історичного факультету, спеціальність 032 (Історія та археологія).

Детальна інформація про програму в інформаційному бюлетні за покликанням

Подати заявку можна лише онлайн за покликанням.

Реченець – 31 жовтня 2022 р.

Для науково-педагогічних працівників
FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM

Учасники програми матимуть змогу проводити дослідження в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори закладів вищої освіти; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Учасники Програми отримують:

• щомісячну стипендію
  • додаткові кошти для придбання професійної літератури
  • медичне страхування
  • квиток в обидві сторони

Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення:

Претендентам необхідно подати до Офісу Програми імені Фулбрайта пакет документів, до якого входять:

• анкета
  • обов’язкові додаткові форми (див. у переліку пакету документів)
  • три рекомендаційні листи
  • копії всіх документів про вищу освіту (дипломи з додатками) та копії документів про наукові ступені та звання (дипломи, атестати тощо)
  • портфоліо (для кандидатів з творчих напрямків)
  • лист-запрошення з американської інституції (за наявності, не є обов’язковим документом)

Детальна інформація про програму та умови подання документів за покликанням.

Реченець: 01 листопада 2022 р.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Дайджест академічної мобільності