Упродовж першого семестру 2022-2023 н.р. 7 здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології навчаються в європейських університетах у межах Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність.

Відповідно до підписаної Міжінституційної угоди з Університетом Костянтина Філософа в Нітрі (Словацька Республіка) студентки факультету іноземної філології стали учасницями міжнародної академічної мобільності:
– спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська) – Валерія Ігнат, Наталія Руй, Олена Самар;
– спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література (німецька) – Маргарита Козерацька та Роксолана Венгринська.

Відповідно до підписаної Міжінституційної угоди з Університетом гуманітарно-природничих наук імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) реалізують програму міжнародної академічної мобільності студентки спеціальності:

– 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська) ˗ Валерія Сіднюк, Наталія Гриб

Ми щиро вдячні європейським партнерам за підтримку та співпрацю. Активно працюємо над розширенням географії академічної мобільності.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Відділ міжнародних зв’язків

7 здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології навчаються за програмою ЄС Еразмус+