Спільне засідання робочої групи щодо моніторингу освітніх (освітньо-професійних, освітньо-наукових програм спеціальностей факультету іноземної філології та Ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості вищої освіти факультету відбулося 26 січня 2022 року.
Враховуючи результати опитування усіх зацікавлених стейкхолдерів (здобувачів вищої освіти, роботодавців, науково-педагогічних працівників), гаранти програм Ганна Кришталюк, Ольга Добринчук, Наталія Стахнюк внесли  пропозиції щодо оновлення ОПП Англійська мова і література спеціальності 035 Філологія спеціалізації Германські мови та літератури (переклад включно), перша-англійська, Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська), Середня освіта (Мова і література (польська, англійська).
Новини моніторингу освітніх програм!