На факультеті іноземної філології відбулась низка настановних конференцій з виробничих практик для здобувачів вищої освтіи бакалаврського та магістерського рівнів, денної та заочної форм навчання. 28 січня 2022 року в онлайн-режимі пройшла настановна конференція з Навчальної ознайомлювальної виробничої практики для  здобувачів вищої освіти 3 курсу заочної форми навчання. Керівники від фахових кафедр надали практикантам поради з виконання програми практики, узгодили графіки консультацій, відповіли на актуальні запитання.

31 січня відбулись настановні конференції з Виробничої педагогічної практики для заочників – здобувачів вищої освіти 4 курсу, а також з Виробничої педагогічної практики в закладі загальної середньої освіти для магістрантів другого року навчання. В конференціях взяли участь представники кафедри англійської мови Галайбіда О.В., Никитюк С.І., Сторчова Т.В., німецької мови Шмирко О.С.Калинюк Т.В., германських мов і зарубіжної літератури Голубішко І.Ю., Кеба О.В., педагогіки та управління навчальним закладом Поліщук С.В., кафедри психології освіти Савицька О.В., кафедри слов′янської філології та загального мовознавства Ринда В.В.

Керівник практики факультету Білоусова Т.П. провела з практикантами інструктаж з техніки безпеки під час роботи в закладі загальної середньої освіти та побажала їм достойно пройти цей нелегкий етап навчання.

Настановні конференції з практик на факультеті