16 лютого відбулося друге засідання у рамках проєкту «Методична майстерня вчителя іноземних мов» на тему «Використання комунікативних вправ та завдань для вивчення німецької мови». Гостею зустрічі стала Мар’яна Шмігель, викладачка німецької мови ТОВ «Мовна школа ОЛА», випускниця КПНУ імені Івана Огієнка. У своїй презентації пані Мар’яна представила власний досвід формування комунікативних умінь учнів на уроках німецької мови, практично (на прикладі вправ і ситуативних завдань) продемонструвала способи опрацювання граматичних і лексичних тем. Розвиток комунікативних здібностей через вирішення різних практичних завдань, підвищує мотивацію, викликає задоволення та впевненість у собі, бажання говорити іноземною мовою. Зацікавленість, динамічність та ефективність уроку, на думку учасників зустрічі, залежить від правильно організованої взаємодії. Пані Мар’яна запропонувала на розгляд присутнім декілька практичних комунікативних кейсів, які вдало доповнять будь-який урок німецької мови. Дякуємо за змістовну, пізнавальну, неординарну зустріч!

Методична майстерня вчителя іноземних мов (друге засідання)