Упродовж першого тижня вересня відбулися робочі зустрічі учасників проєкту університетів-партнерів – К-ПНУ імені Івана Огієнка та Гіссенського університету імені Юстуса Лібіга, під час яких обговорено план реалізації завдань.

2 вересня координатор Ганна Братиця та доцент кафедри німецької мови Ольга Добринчук зустрілися із професором Матільдою Хенніх та лектором університету Янікою Фрай. Сторони погодили тематику семінарів із сучасної німецькомовної літератури, лінгвокраїнознавства, їх зміст та форми проведення. Напрацювали подальший план робочих зустрічей.

3 вересня на зустрічі-презентації зі студентами-германістами бакалаврату та магістратури Ганна Братиця повідомила про мету та завдання міжнародного проєкту «Ukraine digital». Доцент Тетяна Калинюк розповіла про умови участі та вимоги до учасників академічної мобільності (онлайн) в університеті Гіссен.

На факультеті іноземної філології стартував міжнародний проєкт «Ukraine digital»