Новий навчальний рік в Університеті Огієнка розпочався зі знакової події – 6 вересня 2022 р. п’ять здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології прибули до Університету Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина) на навчання за Програмою ЄС Еразмус+ КА 171: Міжнародна академічна мобільність.
Щирі вітання студенткам спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська) – Валерії Ігнат, Наталії Руй, Олені Самар, а також студенткам спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (німецька) – Маргариті Козерацькій та Роксолані Венгринській, із початком нової та цікавої сторінки студентського життя!

31 серпня 2022 р. до онлайн-зустрічі з учасниками міжнародної академічної мобільності долучилися Алла Хоптяр, декан факультету іноземної філології, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови; Алла Марчишина, завідувач кафедри англійської мови, доктор філологічних наук, доцент; Тетяна Калинюк, завідувач кафедри німецької мови, кандидат педагогічних наук, доцент, а також Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент та Олександра Шамаріна, провідний фахівець із міжнародної академічної мобільності.

Представники академічного складу факультету іноземної філології привітали нову когорту еразмусівців, поділилися цінними порадами та настановами, побажали успішного навчання й ефективного фахового зростання протягом 5 місяців перебування у Словаччині. Адже європейські стандарти вищої освіти є запорукою становлення фахівця міжнародного рівня, що є важливим критерієм для роботодавця.

Учасники Програми ЄС Еразмус+ отримали сертифікати, які підтверджують їхню участь у програмі академічної мобільності.

Дякуємо нашим європейським партнерам за підтримку та допомогу у важкі часи російсько-української війни.

Усе буде Україна!

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Відділ міжнародних зв’язків

Університет Костянтина Філософа в Нітрі зустрічає студенток факультету іноземної філології К-ПНУ!