Викладачами кафедри іноземних мов Трофименко А.О. та Крук А.А. було опубліковано черговий навчальний посібник “English for Students Majoring in History and Political Science”. Матеріал посібника  розрахований на студентів вищих навчальних закладів, які опановують спеціальності “Історія”, “Політологія”, та являє собою цілісний комплекс мовного матеріалу щодо розвитку навичок комунікативного мовлення, читання з тем, тісно пов’язаних з основними проблемами історії.

Книга підготовлена з урахуванням вимог чинних типових програм, сприяє розвитку комунікативної компетенції студентів, впровадженню інноваційних технологій навчання професійно-орієнтованої англійської мови. Посібник враховує модерні суспільно-освітні інноваційні тенденції, перспективний досвід в умовах комунікативного контексту, орієнтуючи на диференціацію та індивідуалізацію навчання з урахуванням інтеграцій мовленнєвої діяльності.

Нові публікації науково-педагогічних працівників факультету