6 жовтня відбулась чергова онлайн-зустріч студентів-полоністів, викладачів кафедри слов’янської філології та загального мовознавства з учнями та вчителями ліцею Комплексу шкіл у Волчині  (Республіка Польща).  Захід був присвячений європейському Дню мов і проходив під гаслом «Поети на часі».  Учасники зустрічі вкотре переконались, що поезія А.Міцкевича, Т.Шевченка, Сергія Жадана, якою б мовою вона не звучала, завжди актуальна, адже вона відображає прагнення народу до незалежності і волі.  У підготовці та проведенні зустрічі з нашого боку взяли участь завідувачка кафедри Наталія Стахнюк, викладач польської мови Вікторія Ринда, здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська); з польської сторони – пані директор  Ева Влос, вчителька англійської мови Лєна Усова, вчителька польської мови Богуміла Нєдзялек-Юнговска та учні ліцею.

Відзначаемо європейський День мов: зустріч студентів-полоністів з польськими ліцеїстами та їх викладачами