Друзі, ми раді повідомити вам, що в четвер, 10 листопада, о 15.00 в К-ПНУ на платформі Google meet відбудеться презентація цьогорічного конкурсу Стипендіальної Програми Фонду Віктора Пінчука Завтра.UA.

Під час презентації стипендіати Завтра.UA. розкажуть студентам про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів і підтримку, яку надає Фонд.

Реєстрація на презентацію доступна за покликанням.

Зверніть увагу:
• Конкурс проводиться для українських студентів 3-6 курсів денної форми навчання, змінотворців у душі та на справах.
• Заявки приймаються з 20 жовтня до 30 листопада.
• Щоб узяти участь, заповнюй форму та надсилай необхідні документи в електронному вигляді. Всі подробиці на сайті.
• Переможці отримуватимуть щомісячну стипендію 3727 гривень протягом року. Крім того — можливість бути частиною прогресивної спільноти, спілкуватися з експертами, відвідувати навчання та брати участь у тренінгах. Творити майбутнє.

До зустрічі на презентації!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНКУРСУ ПРОГРАМИ Завтра.UA В УНІВЕРСИТЕТІ ОГІЄНКА