На виконання наказу ректора від 3 листопада 2022 року №141-ОД  “Про проведення в університеті моніторингу цифрової компетентності науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти” (у вкладенні) просимо науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти факультету іноземної філології взяти участь в опитуванні!
Термін проведення опитування  з 04.11.2022 р. по 15.11.2022 р. реалізується за допомогою розроблених питальників (окремо для НПП та студентів)
Опитування науково-педагогічних працівників за покликанням на гугл-форму Опитувальник визначення рівня цифрової компетентності науково-педагогічних працівників К-ПНУ (google.com)
Увага! Опитування для визначення рівня цифрової компетентності учасників освітнього процесу!