На кафедрі іноземних мов відбувся ще один захід з відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди під керівництвом викладачів кафедри Трофименко Анастасії Олександрівни та Крук Аліни Анатоліївни. До виховного заходу було залучено студентів першого курсу історичного факультету (групи IstP2-B22) і навчально-наукового інституту української філології та журналістики (групи Ukr1-B21). Студенти взяли активну участь у створенні презентацій на тему «Актуальність постаті Григорія Сковороди в контексті сучасних викликів» та їх обговоренні. Студенти ознайомились з життям, творчістю та цікавими фактами про видатного філософа, генія, що на багато років випередив свій час та став видатною постаттю, мудрість якої вартує почерпнути.

Актуальність постаті Григорія Сковороди в контексті сучасних викликів