2-3 листопада 2021 року відбулась щорічна  ХІІІ Наукова конференція молодих вчених Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, яка традиційно зоорінтована, в першу чергу, на підбиття підсумків роботи над темами наукових досліджень у 2020-2021 навчальному році. Молоді вчені та аспіранти нашого факультету взяли участь у засіданні секції Іноземної філології, яке відбулось у дистанційному форматі на платформі Google Meet, під керівництвом доктора філологічних наук, професора Кеби О.В. та кандидата філологічних наук Шаповал О.Г.. Тематика представлених наукових доповідей стосувалась проблем методики викладання англійської мови, лінгвістики та літературознавства (Дубінська А.В, Хохель Д.Ю., Казимір І.С., Чорноконь В.В.). Міждисциплінарний характер роботи секції сприяв розгортанню дискусій,  дозволив молодим дослідникам визначити нові перспективні напрями дослідження індивідуальних наукових тем. Відносно зрілі наукові твердження доповідачів, безперечно, отримають подальший вагомий теоретичний чи практичний розвиток. Цікаві доповіді, розлогі дискусії, позитивна та невимушена атмосфера сприяла колегіально-успішній, плідній роботі та обміну новими ідеями, методиками та технологіями.

Конференція молодих вчених – 2021!