27 травня відбулася зустріч, на якій кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри германських мов і зарубіжної літератури Ольга Шаповал та кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської мови Оксана Галайбіда поділилися досвідом участі в Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність в Католицькому університеті в Ружомберку (Словаччина).

Учасниці детально розповіли про свої враження та набутий досвід в межах академічної мобільності, а також висвітлили найактуальніші питання щодо мобільності, а саме:

• Організаційні аспекти програми Еразмус+: як подати заявку, які документи необхідні, та як підготуватися до стажування або викладання за кордоном.
  • Академічний досвід: викладання і стажування в Католицькому університеті, методи навчання, які використовуються в Словаччині, та їх адаптація до українських умов.
  • Міжнародна співпраця: важливість міжнародної академічної мобільності для професійного зростання та розвитку університету.
  • Культурний обмін: враження від культури, побуту й традицій Словаччини, та як ці знання можуть збагачувати особистий і професійний досвід.

Усі присутні мали можливість поставити запитання та обговорити перспективи участі в подібних програмах у майбутньому.

Ця зустріч стала чудовою можливістю дізнатися більше про переваги участі в Програмі ЄС Еразмус+, обговорити перспективи міжнародної співпраці та надихнутися на нові академічні досягнення. Вона підкреслила важливість глобального обміну знаннями і досвідом у сучасному науково-освітньому просторі.

Ми висловлюємо щиру подяку Ользі Григорівні та Оксані Василівні за їхню цікаву та інформативну презентацію, а також за їхній внесок у розвиток нашої академічної спільноти.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Відділ міжнародних зв’язків

Академічна мобільність в дії: досвід стажування в Католицькому університеті в Ружомберку