31 липня святкує свій 65-річний ювілей доктор філологічних наук, професор, професор кафедри германських мов і зарубіжної літератури, перший декан факультету іноземної філології (2002-2006 рр.)

КЕБА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Шановний Олександре Володимировичу,

прийміть найщиріші вітання від усього колективу факультету іноземної філології!!!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного затишку, плідної праці, нових наукових звершень! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, оминають негаразди і непорозуміння. Бажаємо побільше хороших днів, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят, щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших учнів. Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм.

Всіх благ Вам! Многая літ!

Вітаємо з ювілеєм професора Олександра Кебу!