03 червня 2024 року на засіданнях разових спеціалізованих вчених рад з присудження ступеня доктора філософії в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулись захисти дисертацій Сергія Гнатенка та Вікторії Чорноконь.

Захист дисертації Сергія Гнатенка «Архітектоніко-семантична трансформація тексту: прийом стирання (erasure) в літературі формальних обмежень» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 035 Філологія. Науковий керівник – Олександр Волковинський, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри журналістики К-ПНУ.

Голова разової спеціалізованої вченої ради за спеціальністю 035 Філологія – Олександр Кеба, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри германських мов і зарубіжної літератури К-ПНУ.

Опоненти: Денис Чик, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри іноземних мов і методик їх навчання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка; Альона Тичініна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Рецензенти: Олег Рарицький, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри історії української літератури та компаративістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; Ганна Кришталюк, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Захист дисертації Вікторії Чорноконь «Категорія невизначеності в художніх системах модернізму і постмодернізму» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 035 Філологія. Науковий керівник – Олександр Кеба, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри германських мов і зарубіжної літератури К-ПНУ.

Голова разової спеціалізованої вченої ради за спеціальністю 035 Філологія – Олег Рарицький, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри історії української літератури та компаративістики К-ПНУ.

Опоненти: Іванна Девдюк, доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; Альона Тичініна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Рецензенти: Людмила Починок, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри історії української літератури та компаративістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; Ольга Шаповал, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри германських мов і зарубіжної літератури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Обидва захисти відбулися згідно з Порядком присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 44 від 12 січня 2022 року (зі змінами).

Члени рад одноголосно проголосували за присудження ступеня доктора філософії Сергію Гнатенку та Вікторії Чорноконь.

Вітаємо з успішним захистом дисертацій! Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!

Участь НПП факультету у роботі разових спеціалізованих вчених рад з присудження ступеня доктора філософії в К-ПНУ