CEU Invisible University for Ukraine пропонують онлайнові курси для українських студентів та стипендію 800 євро на дослідницький проєкт.

Це можливість для українських студентів пройти інтенсивні навчальні курси від Центральноєвропейського університету — міжнародного навчального закладу, який входить до п’ятірки найкращих університетів Угорщини.

Кожен курс складається з 12 сесій, що дорівнює чотирьом кредитам ЄКТС.

Що я отримаю?

• Три курси з гуманітарних та соціальних наук на вибір.
  • Воркшопи з методології досліджень та інформацію про можливості стажування і навчання.
  • Індивідуальне менторство провідних європейських та українських науковців.
  • Заняття з академічної англійської та письма.
  • Можливість отримати стипендію розміром 800 євро на дослідницький проєкт про війну або пов’язані з нею процеси в Україні.

Що потрібно для участі?

• Заповнена онлайнова заявка.
  • Резюме.
  • Мотиваційний лист — до однієї сторінки.
  • Якщо ви хочете отримати дослідницьку стипендію, короткий опис проєкту — до 800 слів.

Пакет документів (заповнених українською або англійською мовою) надсилати на iufu@ceu.edu.

Програма триватиме з 23 вересня до 20 грудня. Найкращі студенти поїдуть до зимової школи в Будапешті. Участь — безкоштовна.

Дедлайн 12 вересня.

Детальніше про програму за посиланням.

Invisible University for Ukraine: онлайнові курси для українських студентів