27–28 грудня 2022 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності  014 Середня освіта (Мова і література (німецька) денної та заочної форм навчання складали атестаційний екзамен.
Екзаменаційна комісія працювала у складі:
голова комісії – кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької мови Добринчук Ольга Олександрівна
члени комісії – доктор філологічних наук, професор кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Кушнерик В.І.;
доктор філологічних наук, професор кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Абрамович С.Д.;
кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Федорчук В.В.;
кандидат психологічних наук, професор, професор кафедри психології Дуткевич Т.В.
Засідання розпочала  голова комісії, яка представила здобувачам освіти членів екзаменаційної комісії, ознайомила магістрантів із процедурою складання атестаційного екзамену, зауважила на критеріях оцінювання відповідей здобувачів та побажала успіхів.
Усі магістранти успішно склали атестаційний екзамен!  Бажаємо їм нових звершень і досягнень під мирним небом України!

Атестаційний екзамен