Шановні здобувачі вищої освіти бакалаврату та магістратури!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі
ХІ Міжнародної студентської інтернет-конференції
«Мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти»

Форма проведення: заочна.
Місце: факультет іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Дата: з 3 по 7 квітня 2023 року.
Мета конференції – обговорення міждисциплінарних проблем, які знаходяться на перетині лінгвістики, літературознавства та методики викладання іноземних мов; розвиток наукового чуття і мислення в загальному, лінгвістичному та прикладних аспектах, а також вміння брати участь у науковій дискусії та обмінюватися набутим досвідом.
Мови конференції: українська, англійська, німецька, польська.

Напрями роботи конференції:
1. Міждисциплінарні аспекти мови та комунікації.
2. Сучасне перекладознавство: теорія і практика.
3. Літературна семантика та літературознавство.
4. Вивчення та викладання іноземних мов.

Участь у конференції передбачає розміщення тез з можливістю їх взаємного коментування учасниками на вебсторінці
http://englishcontext.kpnu.edu.ua з 3 по 7 квітня 2023 і публікацію тез в електронному збірнику.

Call for Participation

Запрошуємо взяти участь у роботі ХІ Міжнародної студентської інтернет-конференції «Мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти»