Для науково-педагогічних працівників

Оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+

У межах підписаної міжінституційної угоди з Академією образотворчих мистецтв імені Яна Матейка (м. Краків, Республіка Польща) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА171: Міжнародна кредитна мобільність у формі стажування або викладання для науково-педагогічних працівників кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва.

Детальніше за покликанням.

Онлайновий воркшоп від Інформаційного центру
науки та технологій імені Лейбніца

Інформаційний центр науки та технологій імені Лейбніца організовує онлайновий воркшоп про відкриті освітні ресурси.

Коли? 06 березня 2023 р. 10:00 – 12:00.

Де? Платформа BigBlueButton .

Для кого? Науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти

Програма воркшопу за покликанням. Робоча мова – англійська.

Для реєстрації потрібно написати на пошту: support.twillo@tib.eu

Для здобувачів вищої освіти

Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської республіки оголосило про можливість отримати державні стипендії для громадян України на навчання та дослідницьку діяльність у 2023/2024 навчальному році та на участь у літніх школах у 2023 році.

Детальна інформація про:

Реченець: 1 квітня 2023 р.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Дайджест академічної мобільності