20 квітня 2023 року до Всеукраїнського дня психолога відбудеться низка майстеркласів, організовані соціально-психологічною службою К-ПНУ.

Скористайтеся нагодою дізнатися щось нове, глибше пізнати та підтримати себе у складні часи, поділитись власним досвідом, думками й почуттями, отримати відповідь на актуальні питання.

Ви зможете відвідати цікаві та корисні майстеркласи, удосконалити свої особистісні і професійні навички, познайомитися з новими людьми.

Форма проведення: офлайн.

Участь у заходах  безкоштовна.

Адреса: факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи К-ПНУ (вул. Польський ринок, 6).

Арттерапевтичний майстерклас

(ауд. 31)

«РаДіти знову» як особистісний ресурс для психоемоційного відновлення»

Тренер: Наталія Дідик, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, заступник декана з навчальної роботи і забезпечення якості вищої освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи.

(ауд. 21)

«Як не потрапити в пастку життєвих сценаріїв?»

Тренер: Наталія Гоцуляк, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психології, керівник Кам’янець-Подільської філії Української Асоціації сімейних психологів.

(ауд. 24)

«Плекання особистісної резилієнтності»

Тренер: Ірина Марціновська, кандидат педагогічних наук, практичний психолог-методист.

(ауд. 32)

«Техніки подолання стресу»

Тренер:  Світлана Гумінська, координатор проєкту «Діти війни», співзасновник благодійного фонду штабу громадської оборони SOS, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 053 Психологія.

(ауд. 33)

«Моє майбутнє: крізь терни – до зірок»

Тренер:  Діана Тетеря, тренерка ГО Ла Страда Україна, соціальний працівник Центру надання соціальної підтримки, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 232 Соціальне забезпечення.

(ауд. 21а )

Безкоштовні індивідуальні консультації практичних психологів, кандидатів психологічних наук:

Оксана Логвіна (кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психології),  Юлія Данчук (кандидат психологічних наук, доцент, старший викладач кафедри загальної та практичної психології)

Якщо виникли запитання, звертайтесь: 096 427-35-56 (Оксана),  067602-68-58 (Юлія).

Соціально-психологічна служба

Психологічна майстерня: майстеркласи до Всеукраїнського дня психолога