1 червня 2023 року за участі декана факультету іноземної філології Алли Хоптяр, керівника відділу міжнародних зв’язків Тетяни Сторчової, завідувача кафедри німецької мови Тетяни Калинюк, координатора проєкту «Ukraine digital» Ганни Братиці відбулося урочисте вручення сертифікатів стипендіатам DAAD, які засвідчують завершення академічної мобільності (онлайн) за формою – навчання.

П’ятеро здобувачок вищої освіти факультету іноземної філології – Соломія Білик, Олександра Горобець, Віта Коновальчук, Вікторія Предиткевич, Лариса Прядко – упродовж семестру навчалися в Кельнському Університеті (Universität zu Köln, Німеччина).

Наші студентки мали можливість відвідувати лекції та семінари професорів університету: «Märchen und Novellen mit speziellen Bezug zu Ivan Franko» (PD, Dr. Rolf Füllmann), «Deutsch als Fremdsprache» (Dr. Diana Gebele).

Щиро вдячні нашим партнерам, Dr. Antje Arnold, за повсякчасну підтримку та запрошення до участі у проєкті!

Кафедра німецької мови

Урочисте вручення сертифікатів: академічна мобільність у Кельнському Університеті (Німеччина)