У межах підписаної міжінституційної угоди з Гданським університетом (м. Гданськ, Республіка Польща) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність.

Троє студентів К-ПНУ мають можливість навчатися впродовж першого семестру 2023-2024 н.р. в Гданському університеті за такими спеціальностями:

014 Середня освіта (Мова і література (англійська);

014 Середня освіта (Мова і література (німецька);

014 Середня освіта (Мова і література (польська);

035 Філологія за спеціалізацією 035.041 – Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська);

032 Історія та археологія;

052 Політологія;

016.01 Спеціальна освіта (Логопедія);

053 Психологія;

122 Комп’ютерні науки;

014 Середня освіта (Математика, інформатика);

012 Дошкільна освіта;

013 Початкова освіта;

014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини);

101 Екологія;

051 Економіка;

073 Менеджмент.

Перелік дисциплін, які викладаються англійською мовою в Гданському університеті можна переглянути тут.

Учасникам конкурсу необхідно надіслати на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків inter_office@kpnu.edu.ua такі документи українською мовою у форматі PDF:

1. Анкетна заявка (завантажити);
  2. Мотиваційний лист;
  3. Довідку про успішність за всі попередні семестри навчання із зазначенням середнього бала успішності (довідку про успішність видає деканат відповідного факультету/навчально-наукового інституту);
  4. Академічний профіль відповідно до переліку показників (переглянути перелік показників);
  5. Сертифікат рівня володіння англійською мовою на рівні не нижче В1;
  6. Скан першої сторінки закордонного паспорта.

Реченець подачі документів: 19 червня 2023 р.

Охочим пройти тестування на визначення рівня володіння англійською мовою необхідно зареєструватися, заповнивши гугл-форму до 12 червня 2023 р.

Результати конкурсу будуть оголошені 28 червня 2023 р. на вебсторінці відділу міжнародних звязків, а також надіслані учасникам конкурсу на корпоративну пошту.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Оголошено новий конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+