19-20 липня науково-педагогічні працівники кафедри англійської мови (професор кафедри англійської мови Алла Марчишина, старший викладач Оксана Литвинюк) взяли участь у роботі конференції в м. Києві «Preparing the New Generation of Ukrainian English Teachers: What We Have Learned and Looking Ahead», яку організувала Міжнародна благодійна організація «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні» (CEUME) за підтримки Посольства США в Україні.

Науковці-практики, викладачі-методисти з усієї України обговорювали запровадження нових стандартів оволодіння англійською мовою, анонсованих керівництвом нашої держави, ділились досвідом викладання університетських курсів з методики навчання англійської мови, представляли власні розробки навчальних дисциплін методичного характеру, розповідали про участь у програмі обміну досвідом з університетами США.

Захід провела Лотті Бейкер, представник Посольства США в Україні, керівник RELO (Regional English Language Office). Із вітальним словом виступив Ігор Балуба, керівник експертної групи з питань фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіті і науки України.

Зацікавленість до методичного аспекту вивчення англійської мови з боку американської та української влади була щирою й заохочувала до подальшої поглибленої співпраці.

Роль англійської мови у світі зростає, а тому вчителям та закладам вищої освіти, які їх готують, відводиться важлива місія – забезпечити оволодіння цим інструментом міжнародного спілкування молоде покоління українців. Кафедра англійської мови Кам’янець-Подільського національного  університету імені Івана Огієнка активно долучена до цієї почесної праці.

Кафедра англійської мови

Готуємо нове покоління українських учителів: конференція з методики навчання англійської мови