Оголошено конкурс на участь у проєкті «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisezeiten sichern» / «Україна цифрова: забезпечення успішності в умовах кризи», який реалізується за сприяння DAAD (Німецької служби академічних обмінів) у партнерстві з Інститутом германістики Гіссенського університету імені Юстуса Лібіха (Німеччина).

У 2022-2023 н.р. 17 здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології стали учасниками міжнародної академічної мобільності в межах проєкту «Ukraine Digital».

Звіт учасників проєкту можна переглянути тут.

Більше про реалізацію проєкту в К-ПНУ можна дізнатися за покликанням.

Програма навчання в партнерському університеті  передбачає участь у семінарах, воркшопах, а також дослідницьких проєктах з жовтня до грудня 2023 р. дистанційно.

Розмір стипендії: 200 євро/місяць.

Кількість місць: 7.

Критерії конкурсного відбору:

1. Мотиваційний лист (німецькою мовою);
  2. Рівень володіння німецькою мовою на рівні не нижче В2.

Для реєстрації на конкурс необхідно заповнити гугл-форму до 31 серпня 2023 р.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Відділ міжнародних зв’язків

Проєкт «Ukraine Digital» триває: оголошено новий конкурс для здобувачів вищої освіти К-ПНУ