Здобувачі вищої освіти К-ПНУ продовжують брати участь у літніх мовних курсах від NAWA (Національне агентство академічних обмінів, Республіка Польща).

Студентка спеціальності 014 Середня освіта. Мова і література (польська, англійська) Юлія Іваніцька мала нагоду взяти участь у літній школі польської мови та культури. Юлія проходила навчання в Університеті ім. Адама Міцкевича в Познані.

За результатами навчання студентка отримала сертифікат на рівні В1 з оцінкою «дуже добре».

Враження Юлії:

«Познаньфантастичне, історичне місто, у якому кожен має побувати. Я відвідала безліч гарних місць та цікавих екскурсій, їздила до Гданська та Сопоту на море. Також познайомилась із великою кількістю прекрасних людей із різних куточків світу. Я дуже вдячна, що в мене була можливість відвідати літні курси Nawa. У мене залишилося багато яскравих спогадів та емоцій після цієї поїздки, які ніколи не забуду».

Вітаємо Юлію з новим досвідом! Бажаємо подальших успіхів!

Кафедра слов’янської філології та загального мовознавства

Студенти продовжують ділитися враженнями щодо участі в літній школі від NAWA