Оголошено конкурсний відбір членів Молодіжної ради при Кам’янець-Подільському міському голові. Для того, щоб взяти участь, кандидатам потрібно подати заяву за встановленою формою, до
якої також необхідно додати:

– прийняте у порядку, встановленому установчими документами учнівського (студентського) самоврядування та будь-якого інституту громадянського суспільства, рішення про делегування представника для участі у конкурсному відборі членів Молодіжної ради;

– біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), місця навчання, роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації. У біографічній інформації просимо також обов’язково зазначити обґрунтування мети членства у складі Молодіжної ради.

Прийом документів здійснюється департаментом гуманітарної політики з 26 вересня до 04 жовтня 2023 року.

Завантажити бланк заяви

Департамент гуманітарної політики