Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору професії, адже від цього залежить їхнє майбутнє.  26 вересня науково-педагогічні працівники К-ПНУ допомогали школярам Кам’янця-Подільського обрати майбутній професійний шлях.

До старшокласників Кам’янець-Подільських ліцеїв № 13, № 14, № 15 завітали декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Глушковецький, кандидат філологічних наук, доцент Наталія Гудима, кандидат історичних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Юрій Сербалюк, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталія Стахнюк.

Одинадцятикласників ознайомили із загальною інформацією про ЗВО, розповіли про факультети й спеціальності, за якими готують фахівців, звернули увагу на переваги навчання в університеті, а також наголосили на перспективах подальшого працевлаштування. Окрім цього, випускникам надали вичерпну інформацію щодо умов вступу до К-ПНУ, можливостей розвитку й студентського дозвілля в позанавчальний час.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та
сприяння працевлаштуванню випускників університету

Формування професійно спрямованих зацікавлень учнів ліцеїв Кам’янця-Подільського