26 вересня відбувся щорічний захід «Національні Читання», що проводиться під патронатом президента Польщі. Під час онлайн-зустрічі учні Торунського Інформатичного Технікуму та студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) нашого університету мали змогу спільно задуматись над посланням твору Елізи Ожешко «Над Німном». Модератором заходу з польської сторони була пані Алєксандра Столярчик, яка працювала в нашому університеті за програмою NAWA “Лектори”.

З української сторони – завідувачка кафедри слов’янської філології та загального мовознавства – Наталія Стахнюк і викладач ВІКТОРІЯ Ринда.

Кафедра слов’янської філології та загального мовознавства

Відбулись щорічні Національні читання спільно з учнями і викладачами Торунського Інформатичного Технікуму (Республіка Польща)