У поточному навчальному році здобувачі вищої освіти факультету іноземної філології продовжують удосконалювати свої вміння та навички, пов’язані з практичною діяльністю у закладах середньої освіти. Відбулися настановні конференції з педагогічних практик для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання: 11 вересня – з «Виробничої педагогічної практики з англійської мови і зарубіжної літератури» (4 курс), 25 вересня – з «Виробничої педагогічної практики в закладі загальної середньої освіти» (магістратура, 2 курс), 2 жовтня – з «Навчальної ознайомлювальної практики з англійської мови» (3 курс). Практиканти розпочали свою роботу в школах, ліцеях, гімназіях міста, Хмельницької та інших областей України.

Бажаємо їм вдалої практики, вчасного звітування й отримання позитивних оцінок!

Відбулись настановні конференції з педагогічних практик для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання