Вибір професії — це важливий крок у доросле життя; це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше — перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях. Робота і все, що з нею пов’язане, займає більшу половину життя людини і дуже важливо робити справу, яка справді подобається.

5 жовтня науково-педагогічні працівники К-ПНУ зустрілися зі старшокласниками Кам’янець-Подільських ліцеїв № 6, № 10 та №16.

Завідувач кафедри англійської мови, доктор філологічних наук, професор кафедри Алла Марчишина розповіла учням про особливості навчання в університеті та наголосила на можливості здобувачів вищої освіти брати участь у міжнародних програмах стажування та академічної мобільності.

Сподіваємось ця зустріч уже найближчим часом принесе позитивні результати!

За інформацією відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та
сприяння працевлаштуванню випускників університету

Вибір професії – вибір життєвого шляху