18 жовтня за підтримки члена комісії з питань академічної доброчесності від факультету іноземної філології, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри іноземних мов Оксани ГОРОДИСЬКОЇ проведено інформаційну годину «Що потрібно знати про академічну доброчесність?»  Її учасниками були бакалаври-першокурсники.

Кандидат філологічних наук, член комісії з питань академічної доброчесності Зореслава ШЕВЧУК розповіла, що таке «академічна доброчесність» та які її складові, назвала можливі порушення академічної доброчесності та притягнення до відповідальності осіб, які його вчинили. Присутні ознайомилися із нормативними документами Університету Огієнка з питань академічної доброчесності, функціонуванням комісії з питань академічної доброчесності в університеті.

«Що потрібно знати про академічну доброчесність?»: зустріч з першокурсниками