Першокурсники освітніх програм Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька) першого бакалаврського рівня вищої освіти і Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література) другого (магістерського) рівня вищої освіти (академічні групи Ang1B23,  Ang1 М23) здійснили незабутню екскурсійну поїздку до м. Чернівці.
Студенти разом зі своїми кураторами Світланою Никитюк та Оксаною Галайбідою відвідали ЧНУ імені Юрія Федьковича, помилувалися чудовими залами і старовинною архітектурою університету, насолодилися тихими вуличками міста та його історичними пам’ятками.
Та найбільше емоцій отримали від перегляду вистави ” Ромео і Джульєтта” у виконанні  музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської. Яскраві враження залишили чудова гра акторів, музично-хореографічний супровід, фехтувальні трюки, незвичайні стилізовані костюми та переклад українською Юрія Андруховича.
Поїздка до Чернівців