Теплий осінній день, повний сонця та вражень. Група здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти Ang1-M23 разом із викладачем освітнього компонента Практика усного і писемного мовлення англійської мови Оксаною Галайбідою, вивчаючи тему «Tourism» провели англомовну екскурсію пам’ятками архітектури нашого старовинного Кам’янця-Подільського. Студенти підготували повідомлення про такі визначні місця Старого Міста як Вітряна Брама, Кафедральний костел Петра і Павла, ратуша, Картинна галерея, площа Вірменський ринок, Вірменська дзвіниця, Тринітарський костел, Троїцька церква та ін. Доповіді були жваві, вільною англійською мовою, інформативні та інтригуючі. Студенти спробували себе у ролі екскурсовода- туристичного гіда, після чого для закріплення вивченого виконували цікаві квестові завдання і ще довго ділилися враженнями від спільної роботи.

Англомовна екскурсія Старовинним Кам’янцем