Розмовний клуб – це не лише нагода поспілкуватися німецькою мовою, але й гарний настрій, мотивація.

У межах співпраці кафедри німецької мови К-ПНУ з директором мовної школи StartDeutsch Schule (Німеччина) Маркусом Пойзером  на факультеті іноземної філології відбулися розмовні клуби зі здобувачами вищої освіти.

Початківці (1-2 курси) спілкувалися на тему «Hobby». Чудовим засобом вивчення мови є пісня, яку із задоволенням виконали разом.

Досвідчені студенти (3-4 курси) обговорювали тему «Tagesablauf», що також було не менш цікаво. Чудовим сюрпризом для учасників став розіграш двох безкоштовних курсів вивчення німецької мови у StartDeutsch Schule.

Дякуємо, Маркусу та Марині Кревсун за зустріч і професійний підхід до проведення заходів!

Кафедра німецької мови

Розмовний клуб із Маркусом Пойзером