Промайнув уже третій тиждень навчання за міжнародною програмою академічної мобільності. Упродовж 30 жовтня – 03 листопада учасники продовжили працювати на семінарах «Aktuelle Tendenzen Kinder– und Jugendliteratur» та «Schreiben in der Zweit-und Fremdsprache Deutsch».Під час семінару «Märchen besprechen/ Brüder Grimm Rezeption. Moderne Märchen (oder Vertiefung und Rezeption)» спробували себе в ролі творців короткої сучасної казки. Також розглядали її особливості крізь призму літературного процесу. Задля інтенсивнішої роботи лекторка Janika Frei розподілила всіх у групи, створивши комфортні умови для опрацювання практичних завдань. Результати обговорили на пленарному засіданні разом із детальним аналізом на прикладі запропонованої казки братів Грімм «Der kleine Bär».

Курс «Schreiben in der Zweit- und Fremdsprache Deutsch» цього тижня проводився у форматі блок-семінару тривалістю 8 годин. У першій частині ми аналізували наукові статті, які присвячені різним граматичним аспектам у вивченні німецької мови, зокрема «Erwerb Adverbkonnektoren. Ferraresi. 2014», «Ausbau nominaler Strukturen. Gamper. 2022», «Unpersönliches Schreiben. Hennig und Niemann. 2013». Друга частина мала практичне спрямування.

Тиждень був досить активний та сповнений нових викликів для студентства. Із новими силами і зацікавленістю очікуємо наступних зустрічей!

Кафедра німецької мови

«Ukraine digital»: третій тиждень міжнародного проєкту