В рамках щорічного моніторингу освітньо-професійних програм 9 листопада 2023 р. відбулася зустріч  робочих груп, які проаналізували програми “Середня освіта (Польська мова і зарубіжна література” (2020 р., гарант – доцент Білоусова Т.П.) і “Середня освіта (Мова і література (польська, ангійська) (2021, 2022, 2023 рр., гарант – доцент Стахнюк Н.О.). В зустрічі, окрім гарантів ОПП, взяли участь члени робочих груп: доцент кафедри германських мов і зарубіжної літератури Шаповал О.Г., доцент кафедри англійської мови  Свідер І.А.,  доцент кафедри слов′янської філології та загального мовознавства  Дворницька Н.І., здобувачі вищої освіти Лабузова Катерина (Pol1-b21) та Михайлюк Владислав (Pol1-b20). До зустрічі долучилися також старшокурсники Валерія Сіднюк  і Володимир Бабійчук. Присутні обговорили шляхи вдосконалення  освітньо-професійних програм, стан їх реалізації, результати опитувань випускників та роботодавців. Зосередили увагу на головних напрямках підготовки до акредитації. Зустріч пройшла плідно й конструктивно.

Засідання робочих груп із моніторингу освітньо-професійних програм