Упродовж четвертого тижня мобільності 7 учасників проєкту «Ukraine digital» обговорили на першому семінарі тему «Kindheit und Jugend in Graphic Novelle». На навчальній платформі для інтернаціональних студентів StudIP автори курсу надали доступ до повнотекстових документів  літературних творів. Цікавим було те, що під час дискусій учасники розглянули сучасні проблематики новел та їх особливості, а також поділились досвідом щодо їх прочитання.

На другому семінарі представили низку цікавих та актуальних тем з проблем навчання німецької мови як іноземної, серед яких: «Was ist den GER?», «Projektarbeit: Übergeordnete Ziele», «Aufgaben und Übungen». Знання з курсу «DLL 4», які здобувачі освіти здобули під час вивчення курсу «Методика навчання німецької мови» у К-ПНУ, стали в нагоді під час спілкування з колегами студентами-іноземцями.

Продовжуємо отримувати новий досвід та чекаємо нових зустрічей!

Кафедра німецької мови

Міжнародний проєкт «Ukraine digital»: четвертий тиждень