29 листопада 2023 року на кафедрі німецької мови відбувся круглий стіл за участі науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середньої освіти (Мова та зарубіжна література). Спільно обговорили сучасні технології навчання німецької мови у старших класах закладів загальної середньої освіти, зокрема: використання технологій перевернутого та інтегрованого уроку, предметно-мовного навчання, формування різних компетентностей засобами автентичних і різножанрових текстів, німецькомовних пісень, можливостей мобільних застосунків для вивчення німецької мови тощо. На засіданні магістранти представили результати експериментальних досліджень, які провели за темами дипломних робіт. До обговорення долучилися студенти-бакалаври, які зауважили, що такий формат обговорення актуальних питань методики навчання іноземної мови є дуже корисним, оскільки це дає можливість не лише ознайомитися з процесом організації і проведення експерименту за темою наукового дослідження, але й  набути досвіду участі у наукових заходах.

Круглий стіл «Сучасні технології навчання німецької мови у старших класах ЗЗСО: теоретико-прикладний аспект»