4 грудня 2023 року ректор К-ПНУ Сергій Копилов підписав Угоду про співробітництво із Гіссенським університетом імені Юстуса Лібіха, яка передбачає реалізацію спільних науково-дослідницьких та освітніх проєктів, підтримку міжнародної академічної мобільності, вивчення практики співвикладання навчальних дисциплін, впровадження інновацій, участь у конференціях, воркшопах, семінарах тощо.

Підписана угода є результатом наполегливої роботи кафедри німецької мови із академічною спільнотою партнерського університету (Dr. Prof., Mathilde Hennig, Dr. Prof. Kathrin Lehnen, Dr. Prof. Janna Gamper, Dr. Prof. Kirsten Prinz, Dr. Sabrina Lundström), яка з 2022 року реалізується у межах проєкту Ukraine digital . Напрацьований досвід викладання в європейському закладі вищої освіти, який мають науково-педагогічні працівники кафедри німецької мови, сприятиме вдосконаленню якості навчання німецької мови в Університеті Огієнка.

Щирі вітання здобувачам факультету іноземної філології, науково-педагогічним працівникам кафедри німецької мови: завідувачу кафедри німецької мови, кандидату педагогічних наук, доценту Тетяні Калинюк, кандидату філологічних наук, старшому викладачеві Ганні Братиці та кандидату філологічних наук, доценту Ользі Добринчук.

Координаторами Exchange Agreement – Ганна Братиця та Тетяна Калинюк.

Підписано нову міжнародну угоду про співпрацю із Гіссенським університетом імені Юстуса Лібіха