Шановні здобувачі вищої освіти!

Для участі у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт потрібно до  16 лютого 2023 р. подати до галузевих конкурсних комісій факультету (на електронні пошти відповідних кафедр) наукові роботи в електронній формі, які можуть виконуватись з таких галузей знань і спеціальностей:

• Германські мови (англійська), методика викладання германських мов (англійська), переклад (англійська) – кафедра англійської мови;
  • Германські мови (німецька), методика викладання германських мов (німецька), переклад (німецька) – кафедра німецької мови;

Романо-германські літератури – кафедра германських мов і зарубіжної літератури;

• Польська мова та література (переклад включно) – кафедра слов’янської філології та загального мовознавства.

Наукові роботи мають бути виконані та оформлені згідно вимог Положення про порядок організації та проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Зверніть особливу увагу на критерії оцінювання поданих Вами наукових робіт:

№ з/п Характеристики та критерії оцінки  рукопису наукової роботи   Рейтингова оцінка. Максимальна кількість балів (за 100-бальною шкалою)

1.

Актуальність проблеми

2.

Ступінь новизни та оригінальність ідей, закладених в основу роботи

3.

Методи дослідження

4.

Теоретичні та практичні наукові результати

5.

Наукова література та iншi джерела інформації

6.

Значення роботи: теоретична, можливість впровадження результатів в практику

7.

Ступінь самостійності виконання роботи

8.

Якість оформлення

9.

Загальне враження

1 — 4

Загальна кількість балів

Запрошуємо студентів та їх наукових керівників до участі!

Оголошується І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт