31 січня 2024 року до Університету Огієнка завітала родина американців: Девід Сембел та Світлана СембелДевід Сембел є представником The University of Taxes at Arlington, Gilbert, Arizona, United States.

Гостей зустріли перший проректор університету Володимир Дубінський, керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова, декан факультету іноземної філології Алла Хоптяр.

Пані Світлана вже 40 років проживає в США, але її українське коріння кличе до рідного Кам’янця-Подільського. Родина Сембел від усіх американців висловила підтримку українському народові в ці часи жорстокої агресії російської федерації проти України. Пан Девід та пані Світлана готові сприяти у налагоджені співпраці з американськими університетами штату Арізона за різними напрямами.

До речі, пані Світлана не забула свою рідну українську мову, гарно нею розмовляє, а її сльози не залишили нікого байдужим. Це була щемлива та щира зустріч. Дякуємо, друзі!

Такі зустрічі завжди надихають на нові перспективи розвитку К-ПНУ.

Зустрічі, які надихають: нові перспективи розвитку Університету Огієнка