На запрошення університету 07 лютого до нашої alma mater завітала родина Сембел зі Сполучених Штатів Америки. День був насичений подіями: зустріч із ректором Сергієм Копиловим, екскурсії музеєм історії університету та лабораторією етнології, спілкування зі здобувачами К-ПНУ.

Наші гості були вражені історією університету, його здобутками та потенціалом, нашими студентами.

Учасники зустрічей обговорили багато важливих ідей і шляхів їх реалізації, поділились досвідом міжнародної співпраці тощо.

Висловлюємо слова вдячності завідувачу навчально-наукової лабораторії етнології Валерію Щегельському, директору музею історії університету Ірині Паур, старшому викладачеві кафедри теорії та методик початкової освіти Анатолію Ковальчуку, пресцентру університету.

Тримаємо стрій!

Україна та США в призмі університетської освіти