Шановні науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти! У межах молодіжної ініціативи «Book Shelter» щодо реалізації проєкту «Українська книга в укриттях Херсонщини» зі збору книжок із метою утворення мобільних бібліотечних куточків в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області в Університеті впродовж березня-травня 2024 року буде проводитися акція «Один студент – одна книга для Херсона».

Проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на просування ідеї читання україномовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості жителів, популяризації української мови й використання її у повсякденному житті.

Запрошуємо Вас долучитися до акції та оголошуємо конкурс між факультетами на найбільшу кількість подарованих україномовних видань.

ЗБІР КНИГ ПРОВОДИТЬСЯ В УСІХ ПІДРОЗДІЛАХ БІБЛІОТЕКИ!

Бібліотека К-ПНУ

Один студент – одна книга для Херсона