У межах проєкту «Студент на 1 день» на факультет іноземної філології 23 квітня завітали дев’ятикласники Кам’янець-Подільського ліцею № 2 імені Тараса Шевченка разом із класним керівником Галиною Черенько.

Завідувач кафедри англійської мови Алла Марчишина розповіла гостям про систему функціонування закладу вищої освіти і провела коротку оглядову екскурсію центральним корпусом університету.

Старшокласники познайомились із ректором, професором Сергієм Копиловим, відвідали деканат факультету іноземної філології та зустрілися із деканом Аллою Хоптяр, завітали до відділу міжнародних зв’язків (керівник відділу Тетяна Сторчова і провідний фахівець Олександра Шамаріна розкрили особливості участі студентів у програмах міжнародної академічної мобільності), бібліотеку (мандрівка двоповерховим книгосховищем була справжнім квестом), навчальну лабораторію етнології (щира подяка Валерію Щегельському за екскурсію), музей історії університету (захоплива, інтерактивна екскурсія від Ірини Паур), оглянули спортивні зали й спостерігали за тренувальними заняттями студентів факультету фізичної культури (ознайомила майбутніх абітурієнтів Аліна Боднар, заступник декана факультету, випускниця ліцею № 2).

На кафедрі німецької мови її завідувач Тетяна Калинюк не тільки розповіла про освітні програми, з якими працює кафедра, та про міжнародну співпрацю, але й провела вікторину німецькою мовою із заохочувальними призами.

Про роботу студентського театру «Елевсія» розповіла його керівник Наталія Дворніцька.

Але найбільше вражень учні отримали саме від спроби стати «студентами на 1 день» – вони були присутні та брали участь у роботі на заняттях: з латинської мови разом з групою Fil1-B23 (викладач Тетяна Сторчова) та з інтенсивного курсу англійської мови з групою Nim1-B22 (викладач Ірина Мельник).

Завершення гостини було смачним – учні пообідали в університетській їдальні.

Кафедра англійської мови

«Студенти на 1 день» – дев’ятикласники ліцею № 2