25 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти  факультету іноземної філології мали чудову нагоду поспілкуватися з лекторкою Наталією Рудницькою на тему «Освітні тренди, або правила успіху вчителя».

Наталія Рудницька є досвідченою педагогинею з багаторічним досвідом викладання української мови та літератури, а також зарубіжної літератури.

Її професійні здобутки є вагомими та широко визнаними у галузі освіти. Зокрема, вона є переможницею та призеркою численних всеукраїнських конкурсів, а у 2018 році отримала престижну премію “Global Teacher Prize Ukraine”, що підтверджує її високий рівень педагогічної майстерності.

Наталія Павлівна успішно поєднує традиційні форми роботи із впровадженням новітніх технологій навчання. Зокрема, вона є вчителькою Всеукраїнської школи онлайн.

Тема лекції “Освітні тренди, або правила успіху вчителя” торкається найбільш актуальних питань, адже професія педагога в час стрімких технологічних змін потребує постійного вдосконалення, опанування інноваційних методик та відповідності новітнім вимогам.

Спікерка розкрила ключові правила та принципи, дотримання яких дозволить вчителю досягти високого рівня професійної майстерності, здобути визнання, а також забезпечити максимальну ефективність освітнього процесу в сучасних реаліях.

“Освітні тренди, або правила успіху вчителя” – гостьова лекція Наталіїї Рудницької