Старший викладач кафедри англійської мови Оксана Литвинюк бере участь у проєкті Exploring&Enacting Holistic Language Pedagogies, який триватиме 10 місяців (з лютого 2023 до листопада 2024 року). Завдяки цьому проєкту українські та американські педагогічні працівники закладів загальної середньої та вищої освіти об’єдналися у фахову спільноту й плідно співпрацюють, використовуючи можливість вивчати та ділитися інноваційними підходами до навчання, встановлювати професійні зв’язки й обмінюватися досвідом. Завдяки вебінарам, які проводяться двічі на місяць, і майстер-класам у весняному семестрі та інтенсивному віртуальному обміну влітку спільнота мовних практиків розвиває контакти, удосконалює навички викладання англійської мови та підтримує впровадження орієнтованої на здобувача, цілісної й інклюзивної педагогіки. Сфери професійних інтересів учасників охоплюють соціально-емоційне навчання та психосоціальну підтримку, предметно-мовне інтегроване навчання (CLIL), проєктне й ігрове навчання, педагогіку на основі активів (сильних сторін) студентів. Цей проєкт базується на постійній співпраці з українськими освітянами через проєкти підтримки освіти в Україні, а саме: Ukraine Education Support Projects, Quality Holistic Learning та Refugee Educator Academy.

Участь у проєкті Exploring&Enacting Holistic Language Pedagogies