01 липня розпочав роботу сервіс створення електронних кабінетів для вступників до закладів вищої освіти на програми бакалаврату.

Для створення кабінету вступник має увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі.

Для реєстрації електронного кабінету вступник має вказати адресу електронної пошти, яка надалі буде логіном для входу.

Важливо: під час реєстрації електронного кабінету заборонено використовувати електронні адреси заблокованих в Україні сервісів, наприклад, mail.ru, yandex.ru тощо.

Під час реєстрації електронного кабінету вступник має внести дані:

  • одного із сертифікатів ЗНО/НМТ (номер, пін-код та рік отримання). Рік отримання абітурієнт має вибрати з випадного списку. Якщо вступник має кілька сертифікатів, для реєстрації необхідно використати лише один із них, а інші додати в особистому електронному кабінеті вступника вже після реєстрації;
  • свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестата) – серію, номер.

Реєстрація електронного кабінету вступника можлива тільки з атестатом, виданим не раніше 1998 року. Якщо документ видано до 1998 року, то такому вступнику доведеться подавати заяву в паперовому вигляді безпосередньо в закладі освіти.

Якщо у вступника відсутній сертифікат ЗНО/НМТ, йому необхідно встановити ознаку «Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)» та зареєструвати електронний кабінет вступника з документом, що посвідчує особу.

Після цього на електронну адресу надійде лист для активації доступу до електронного кабінету, який необхідно активувати протягом 15 хвилин.

Після активації електронного кабінету вступник має завантажити таку інформацію про себе:

  • контактний номер телефону (у форматі +380 – для України, або форматі тієї країни, де наразі перебуває вступник);
  • кольорову фотокартку вступника (3х4 см);
  • фотокопію додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту.

Файли потрібно завантажувати у форматі JPG (JPEG), а максимальний розмір такого файлу не має перевищувати 1 Мб.

Також вступники мають пам’ятати, що фото, завантажене в е-кабінет, заклади освіти використовуватимуть для випуску студентського квитка.

Окрім того, у разі наявності сертифіката ЗНО інших років необхідно також додати дані сертифіката (номер, PIN-код, рік) і додати цей документ.

У ході реєстрації вступники мають уважно перевіряти, чи коректно завантажені усі дані, адже після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету вже неможливо.

Прийом заяв та документів від вступників триватиме з 19 липня до 18.00 31 липня 2024 року.

Загалом особисті електронні кабінети вступників працюватимуть протягом усієї вступної кампанії, тобто до 31 жовтня 2024 року.

За інформацією освіта.ua

Вступ-2024: розпочалася реєстрація е-кабінетів вступників на програми бакалавра
Позначено на: